УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Проект «Я – Берегиня» завершився балом та відзнаками для кращих учениць
У вівторок 20 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва 150 дівчат-учасниць проекту “Я – Берегиня” прослухали перші заняття
Всі галереї  


1  2  3  4  5  6  7  8  9  наcтупна >>  
Культура ґрунтується зовсім не на цікавості, а на любові до досконалості; культура – це Пізнання досконалості.
Серце, уява і розум – ось те середовище, де зароджується те, що ми називаємо культурою.
Культура – це не кількість прочитаних книг, а кількість сприйнятих.
Війна – найгірший спосіб збору інформації про чужу культуру.
Людина, у якої немає культури, припиняє бути цивілізованою твариною і перетворюється на дикого звіра.
Цивілізація – це влада над світом; культура – любов до світу.
«Дуже важливо, щоб ми змогли залишити нашій молоді ту культурну та природну спадщину, все те багатство, що нам дісталося. Воно зникає щоденно, або у нас його відбирають, але все-таки хочеться, щоб культурна спадщина залишилась нашим дітям. І я вірю у нашу молодь, я вірю у те, що вона збереже усі історичні надбання для майбутнього»
«Кожен народ є спадкоємцем мальовничої власної народної та багатогранної культурної спадщини, яка формувалася протягом багатьох століть під впливом різних факторів. Дана спадщина є джерелом історії кожної держави та віддзеркаленням майстерності та винахідливості її народу. Це – багатство, яке неможливо переоцінити. Збереження і турбота про культурну спадщину – це обов’язок кожної цивілізованої, кожної освіченої людини, тобто кожного із нас»
«Я би ще занесла до списку спадщини ЮНЕСКО українське слово, тому що, коли воно зникає, нація зникає. Без пісні та духу немає народу, і мені це дуже болить. Бережіть нашу землю, вона вас і нагодує, і приголубить, і навчить співати!»
«Програма «Всесвітня спадщина в руках молоді» дуже популярна серед європейських країн та у Сполучених Штатах Америки. Європейці дуже турботливо ставляться до пам’яток, що залишилися у них із часів боротьби за незалежність. Ми ж маємо величезну культурну та природну спадщину, і ми повинні зберегти її та показати всьому людству»
1  2  3  4  5  6  7  8  9  наcтупна >>  
Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog