УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Хороша книга – це носій духовності, правильних традицій та думок. Особливо це стосується тих книг, що передаються з покоління в покоління та є сімейними цінностями. Потрібно виховувати дітей з відчуттям книги у руках! Електронні носії не в змозі передати подібні емоції. Лишень спробуйте прочитати «Біблію» з електронного носія.
Володимир Горянський, актор
Для мене кожна книга – це цілий світ. Коли подорожуєш, то повсякчас пізнаєш світ, здобуваєш нові знання та враження. Так само з книгами – щоразу, прочитавши новий твір, відкриваєш для себе щось нове, здобуваєш досвід та позитивний заряд емоцій.
Борис Апрель, співак
Хто полюбить книгу, той далеко піде у своєму розвитку. Книга рятує душу від здерев’яніння.
Тарас Шевченк, поет і письменник
Всі думки  

Зворотній зв'язок

Форма Зворотнього зв'язку:
П. І. Б. :*
E-mail :*
Повідомлення :*
Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog