УКР  |  ENG
Березень-липень 2011 року, підсумкова галерея Всеукраїнського культурно-освітнього проекту "Всесвітня спадщина в руках молоді"
Всі галереї  
На мою думку, 12-13 років – це саме той період, коли потрібно знайомити дитину з книгою, адже у цьому віці вона вже спроможна осмислювати та глибоко аналізувати отриману з книг інформацію. Для підлітків варто виокремлювати книжечку та Книгу!
Даша Малахова, телеведуча та актриса
«Я не хочу, щоб мій будинок з усіх боків оточували стіни і щоб мої вікна були заставлені. Я хочу, щоб вітер вільно задмухував культуру з усіх земель до мого будинку. Але я не хочу, щоб будь-яка з них збила мене з ніг»
Махатма Ганді
Читання – це співучасть у творчості.
Марина Цвєтаєва, поетеса
Всі думки  


Відбулося поповнення бібліотечних фондів Чернігівщини та Закарпаття

Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва та Закарпатська обласна бібліотека для юнацтва отримали набори книг з рамках проекту «З книгою в серці», що здійснюється Благодійним фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України». 

У грудні минулого року та у лютому цього року Фонд передав згаданим бібліотекам комплекти літератури (500 книжок, сукупна вартість котрих близько 32000 гривень). У добірці книг переважають науково-популярні, довідкові та енциклопедичні видання, фахова література, словники, а також художні твори сучасних українських авторів. Нагадаємо, що Всеукраїнський благодійний проект «З книгою в серці» організований  Благодійним фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, а також Національної спілки письменників України. Під час проекту поетапно проходить поповнення фондів 24-х державних обласних бібліотек України для юнацтва (понад 44 бібліотечні філії) необхідною літературою. У рамках проекту відбувається передача близько 12 000 примірників на суму 1 000 000 гривень. Добір книг проходив не випадково. На замовлення Фонду Влади Державною бібліотекою України було проведене опитування серед української молоді з метою визначення їх літературних вподобань та потреб. На основі цього дослідження було ретельно підібрано комплект з 500 книжок, серед яких – актуальна енциклопедична, довідкова та навчальна література, а також – твори сучасних українських письменників та поетів.    

У 2010 році відбулася передача комплектів літератури – по 500 примірників. Їх було передано Київській обласній бібліотеці для юнацтва, Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова, Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва, Львівській обласній бібліотеці для юнацтва,  Дніпропетровській обласній бібліотеці для юнацтва ім. М.Свєтлова та Луганській обласній бібліотеці для юнацтва.

    

Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2011 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog