УКР  |  ENG
Березень-липень 2011 року, підсумкова галерея Всеукраїнського культурно-освітнього проекту "Всесвітня спадщина в руках молоді"
Всі галереї  
«Нема на світі України, Немає другого Дніпра»
Т.Г. Шевченко
Я б дуже хотіла, щоб книга продовжувала своє життя та була завжди затребувана, незважаючи на розвиток новітніх технологій. Щоб діти черпали мудрість та знання саме з хороших друкованих творів.
Віра Брежнєва, співачка
Книги нужны, чтобы напоминать человеку, что его оригинальные мысли не так уж новы.
Авраам Линкольн, американський президент
Всі думки  


26 жовтня 2010 року Поповнення бібліотечних фондів Дніпропетровщини
Дніпропетровській обласній бібліотеці для юнацтва ім. М.Свєтлова був переданий набір книг з рамках проекту «З книгою в серці», котрий здійснюється Благодійним фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України». У жовтні Фонд передав комплект літератури - 500 книжок, сукупна вартість котрих близько 32000 гривень. У добірці книг переважають науково-популярні та енциклопедичні видання, а також художні твори сучасних українських авторів. МЮФ Integrites приєдналася до проекту «З книгою в серці», організованого Благодійним фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, а також Національної спілки письменників України. За словами керуючого партнера Integrites В’ячеслава Корчева, «акцентування уваги суспільства на проблемах молоді і юнацтва, небайдужість до них, а також розробка діючого механізму допомоги є важливими показниками розвитку української суспільної моралі та культури». Нагадаємо, під час проекту поетапно проходить поповнення фондів 24-х державних обласних бібліотек України для юнацтва (понад 44 бібліотечні філії) необхідною літературою. У рамках проекту планується передача близько 12 000 примірників на суму 1 000 000 гривень. Добір книг проходив не випадково. На замовлення Фонду Влади Державною бібліотекою України було проведене опитування серед української молоді з метою визначення їх літературних вподобань та потреб. На основі цього дослідження було ретельно підібрано комплект з 500 книжок, серед яких – актуальна енциклопедична, довідкова та навчальна література, а також – твори сучасних українських письменників та поетів.      
  
 
Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2011 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog