УКР  |  ENG
Проект «Я – Берегиня» завершився балом та відзнаками для кращих учениць
У вівторок 20 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва 150 дівчат-учасниць проекту “Я – Берегиня” прослухали перші заняття
6 березня у приміщенні Палацу дітей та юнацтва пройшов ініційований Фондом Круглий стіл на тему «Соціальна підтримка та адаптаці
Всі галереї  
Книга – це найліпший друг, що залишається поруч з тобою навіть тоді, коли ти наодинці.
Євгенія Гапчинська, художниця
Книга – це першоджерело для кіно та телебачення. Так само, як і в музиці – ви слухаєте сучасну пісню і розумієте, що першоджерелом був Бах, Моцарт та Бетховен.
Джамала, співачка
«Нема на світі України, Немає другого Дніпра»
Т.Г. Шевченко
Інтернет ніколи не замінить книгу, тому що відчуття, котре дарує друковане видання ні з чим не можна порівняти. Книга, як жива істота – має свій характер, обличчя і навіть запах.
Олександр Пономарьов, співак
Всі думки  


1  2  3  4  5  6    ...  26  наcтупна >>  
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Концерт іспанської музики

29 квітня 2012 року у Національній філармонії України за підтримки Всеукраїнського фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» та Фонду «Дні України» відбувся концерт «Іспанська музика: від класики до фламенко».
Проект «Я – Берегиня» завершився балом та відзнаками для кращих учениць

24 квітня у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшов випускний Бал Берегинь Всеукраїнського соціально-виховного проекту «Я – Берегиня».

Сік прямого віджиму Galicia підтримує проект «Я – Берегиня»

Здоров′я – невід′ємна частина якості життя жінки, особливо молодої жінки, майбутньої берегині роду. Коли дівчина стає на шлях гармонії, самореалізації і повноцінного поєднання роботи і сім'ї, їй варто свідомо ставитись до свого здоров'я, попереджаючи проблеми, а не витрачаючи час на лікування.

Дівчата-Берегині дізналися секрети успіху від Міс Україна-95, бізнес-леді та мецената Влади Прокаєвої

19 квітня, в останній день занять проекту «Я – Берегиня», до дівчат-учасниць Проекту завітала Голова Всеукраїнського благодійного фонду “Обдаровані діти – майбутнє України” Влада Прокаєва.

Титулована красуня Ярослава Куряча навчила дівчат-учасниць проекту “Я – Берегиня” доглядати за собою і дала приміряти стрічку переможниці.

Ярослава Куряча свій майстре-клас присвятила питанням краси і розповіла про те, яких зусиль потрібно докладати, аби стати успішною жінкою.

Берегині дізналися секрети ведення бізнесу та можливості здобути якісну освіту
11 квітня дівчата-учасниці проекту «Я – Берегиня» побували в гостях в інвестиційній компанії Horizon Capital.
«Пара Нормальних» провели перший зірковий май-стер-клас для учасниць проекту «Я – Берегиня»

Аня Добриднєва та Артем Мєх з групи «Пара Нормальних» провели зірковий майстер-клас для дівчат-учасниць соціально-виховного проекту  «Я – Берегиня».

Наталія Сумська розкрила Берегиням секрети акторської майстерності і жіночого щастя
12 квітня дівчатам-учасницям проекту “Я – Берегиня” 2012 випала щаслива нагода зустрітися з народною артисткою України Наталією Сумською.
1  2  3  4  5  6    ...  26  наcтупна >>  
Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog