УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Завдяки читанню збагачується не тільки внутрішній світ, а й словниковий запас! Хороша книга дає можливість знайти відповіді на внутрішні запитання, відкрити себе та пізнати оточуючих. Сьогодні від книг я шалено кайфую.
Віталій Козловський, співак
Книга – наставник, радник та товариш. Особлива чарівність її у вмінні розмовляти з нами. Книги сповнені мудрості: вони дають добрі поради, повчають, збагачують внутрішній світ, вгамовують цікавість, розвивають духовно та стають живими друзями нам.
Лама, співачка
Книга – це невмирущий та геніальний винахід людства. Любов до книги – це спадкова риса. Якщо у сім’ї батьки люблять та цінують друковане слово, то ця любов передається і молодому поколінню.
Влада Прокаєва, Голова Благодійного фонду
Всі думки  

Волонтери

Благодійному Фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти - майбутнє України» потрібні волонтери для реалізації програм та проектів.

 

Якщо ти соціально активний та енергійний, якщо ти мрієш змінити цей світ на краще, отримати кар'єрний досвід, познайомитись з однодумцями та цікавими людьми - надсилай своє резюме на адресу office@prokaevafoundation.org

 

Обов’язково вкажи:

Ім’я та прізвище

Освіту

Місце постійного проживання

Твою життєву мету

Чим саме можеш допомогти

Досвід роботи (у тому числі на волонтерських засадах)

Контакти

 

Ми гарантуємо цікаву та різнопланову роботу!

 

Графік роботи - вільний.

Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog