УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Цивілізація – це влада над світом; культура – любов до світу.
Антоній Кемпінський
Для мене кожна книга – це цілий світ. Коли подорожуєш, то повсякчас пізнаєш світ, здобуваєш нові знання та враження. Так само з книгами – щоразу, прочитавши новий твір, відкриваєш для себе щось нове, здобуваєш досвід та позитивний заряд емоцій.
Борис Апрель, співак
Я ніколи не пробувала жити без книг та читання, тому що з раннього дитинства приучена до роботи з друкованим словом. Ще жодного разу не пожалкувала, що у дитинстві багато читала.
Ассія Ахат, співачка
Всі думки  

Зірки. З книгою в серці

Проект «ЗІРКИ. З КНИГОЮ В СЕРЦІ»

(У рамках програми фонду ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ПРОЕКТУ

«З КНИГОЮ В СЕРЦІ»)

Мета і завдання проекту:

Сприяння формуванню моди на читання серед молоді.

Популяризація читання – процесу навчання та здобуття нових знань, як актуального та модного заняття - завдяки залученню до проекту популярних артистів, зірок телебачення, театру, спорту та кіно.

Реалізація проекту:

49 найвідоміших українських зірок узяли участь у фотосесії. У імпровізованій бібліотеці всі вони сфотографувалися та поділилися своїми думками щодо читання, улюблених авторів і творів. Вони вийшли різними – веселими та сумними, кумедними та зворушливими, мрійливими та реалістичними. Але всі, як один, з фото закликають молодь до одного – читайте, навчайтесь, черпайте мудрість з книг та ростіть духовно.  Фотосесія була направлена до кожної з обласних бібліотек для юнацтва та розміщена у їх стінах, аби кумири мільйонів своїм прикладом надихали учнів та студентів на читання. Окрім того, фотопроект був презентований на спеціальній гала-виставці у Києві.

 


 

Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog