УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Коли свобода зникла, залишається ще країна, та вітчизни вже немає.
Франсуа Рене де Шатобріан, письменник
Книга – це найліпший друг, що залишається поруч з тобою навіть тоді, коли ти наодинці.
Євгенія Гапчинська, художниця
«Кожен народ є спадкоємцем мальовничої власної народної та багатогранної культурної спадщини, яка формувалася протягом багатьох століть під впливом різних факторів. Дана спадщина є джерелом історії кожної держави та віддзеркаленням майстерності та винахідливості її народу. Це – багатство, яке неможливо переоцінити. Збереження і турбота про культурну спадщину – це обов’язок кожної цивілізованої, кожної освіченої людини, тобто кожного із нас»
Влада Прокаєва
Всі думки  

Всесвітня спадщина в руках молоді

Всеукраїнський культурно-освітній проект, що базується на однойменній програмі

Центру Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

 Актуальність і мета Проекту:

На сьогодні в Україні існує гостра проблема низької обізнаності молодого покоління про визначні об’єкти культурної та природної спадщини як України, так і інших держав світу, причиною якого, зокрема, є брак інформаційних джерел та просвітницьких заходів відповідної тематики, а також недостатня мотивація молоді до дослідження цих питань.

Всеукраїнський культурно-освітній проект «Всесвітня спадщина в руках молоді» покликаний зробити популярною та загальнодоступною інформацію стосовно Національної та Всесвітньої культурної та природної спадщини, викликати у молодого покоління зацікавленість у вивченні її історії, долучити до захисту та збереження даних об’єктів.

Головна мета Проекту – підвищити культурну компетентність української молоді, сприяти вихованню поваги до української мови та культури, національних традицій, шанобливого ставлення до культурної спадщини України. 

Реалізація Проекту:

За характером і масштабом подібний Проект реалізується  в Україні вперше.

Проект проводиться за підтримки Міністерства культури України та у співробітництві  з Національною комісією України у справах ЮНЕСКО.

Тривалість Проекту – березень-травень 2011р.

В рамках Проекту передбачено проведення занять, тренінгів, майстерень і тематичних екскурсій до об’єктів культурної та природної спадщини України, проведення Всеукраїнського конкурсу «Культурна спадщина України очима молоді», видання української версії посібника «Всесвітня спадщина в руках молоді», а також проведення Всеукраїнської молодіжної конференції з питань охорони та збереження Національної та Всесвітньої культурної та природної спадщини.

До участі у Проекті будуть залучені учні асоційованих шкіл ЮНЕСКО, переможці Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та учні-члени Київської Малої академії наук з секцій мистецтвознавства, фольклористики, історичного та географічного краєзнавства та історії України віком 13-15 років. Кількість учасників Проекту –100 осіб

Реалізація Проекту підвищить загальний культурно-освітній та духовний рівень молоді, сприятиме вихованню лідерів нового зразка, здатних ефективно забезпечувати збереження культурної та природної спадщини в масштабі своєї держави та світу загалом.

Гала-фестиваль Всеукраїнського конкурсу «Культурна спадщина України очима молоді» відбудеться 1 червня 2011 року до Міжнародного дня захисту дітей в Київському палаці дітей та юнацтва.
Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog