УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Книга – це першоджерело для кіно та телебачення. Так само, як і в музиці – ви слухаєте сучасну пісню і розумієте, що першоджерелом був Бах, Моцарт та Бетховен.
Джамала, співачка
Книга для мене – це джерело знань та інформації, пам’яті та історії. Завдяки книзі можна отримати відповіді як вийти з найскладніших життєвих ситуацій.
Олена Шоптенко, танцівниця
Моєю першою книгою стала збірка мудрих грузинських казок з потрясаючими ілюстраціями. Так само і сьогодні для мене важливо, щоб книга була змістовною та мала глибинний підтекст.
Олег Михайлюта, співак
Всі думки  

Всесвітня спадщина

.

Останні новини проекту

Данило Яневський зустрівся з учасниками Проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді»

28 квітня 2011 року в рамках Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» (Україна 2011) World Heritage inYoung Hands (Ukraine 2011) відомий український тележурналіст, доктор історичних наук Данило Яневський в рамках теми «Всесвітня спадщина та культура миру» провів учасникам Проекту лекцію  «Історія державотворення України».

Ігор Захаренко розповів про Всесвітню спадщину та туризм

21 квітня 2011 року Президент туристичної корпорації «Феєрія» Ігор Захаренко в рамках Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» (Україна 2011) World Heritage in Young Hands (Ukraine 2011) прочитав молодим слухачам лекцію на тему «Всесвітня спадщина і туризм».

Собор Святої Софії відчинив двері учасникам проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді»

17-го квітня 2011 року учасники Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» World Heritage in Young Hands (Україна 2011) відвідали Софію Київську. Цей храм та прилеглі споруди й території з 1990 року належать до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Народний депутат України, лідер партії «Українська платформа» Павло Жебрівський виступив перед учасниками проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді»

14 квітня 2011 року у рамках Всеукраїнського культурно-освітньогопроекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» (Україна 2011) World Heritage in Young Hands (Ukraine 2011) народний депутат України, лідер партії «Українська платформа» Павло Жебрівський виклав учасникам Проекту лекцію «Культурна спадщина України. Успішність нашого майбутнього».

Аташе Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Олександра Присяжнюк виклала учасникам Проекту лекцію «Об’єкти Національної культурної та природної спадщини під захистом ЮНЕСКО»

7 квітня 2011 року у рамках Всеукраїнського культурно-освітньогопроекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» (Україна 2011) аташе Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Олександра Присяжнюк виступила перед учасниками проекту на тему «Об’єкти Національної культурної та природної спадщини під захистом ЮНЕСКО».

Відомий український дизайнер Оксана Караванська ознайомила учасників Проекту з історією українського костюму

7 квітня 2011 року учасники Всеукраїнського культурно-освітньогопроекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» (Україна 2011) отримали унікальну змогу прослухати лекцію відомого українського дизайнера Оксани Караванської на тему «Історія українського костюму».

Учасники Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» відвідали музей Лесі Українки
10-го квітня 2011 року учасники Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» (Україна, 2011) доторкнулися до історії, побувавши у київському музеї видатної української письменниці та поетеси Лесі Українки.
Учасники Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» відвідали майстер-клас з гончарства

5-го квітня 2011 року учасники Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» (Україна, 2011) отримали змогу відчути себе справжніми гончарами. Школярі засвоїли одне з найдавніших народних мистецтв, що виникло на території України у II столітті нашої ери, - гончарство.

Заступник Міністра культури Вікторія Ліснича виклала лекцію учасникам проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді»

31 березня 2011 року учасники Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» отримали унікальну можливість прослухати лекцію Заступника Міністра культури Вікторії Миколаївни Лісничої на тему «Збереження та охорона цінностей Національної та Всесвітньої культурної та природної спадщини».

Майстер-клас із писанкарства – одного з найдавніших видів українського мистецтва
Творчий доробок учасників Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» поповнили писанки.
Учасники проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» прослухали лекцію «Всесвітня спадщина та ідентичність»

23 березня 2011 року учасникиВсеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» прослухали другу лекцію під назвою «Всесвітня спадщина та ідентичність». Її юнакам та дівчатам виклала доцент кафедри міжнародної інформації Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, кандидат політичних наук Олена Добржанська.

«Народна лялька» - перший майстер-клас Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді»

22-го березня відбувся перший майстер-клас у рамках  Всеукраїнського культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина в руках молоді» під назвою «Народна лялька».

В Україні розпочався Всеукраїнський культурно-просвітницький проект «Всесвітня спадщина в руках молоді»
Проект проводиться в Україні вперше, його організатором виступив Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» за підтримки Міністерства культури України та у співпраці з Національною комісією України у справах ЮНЕСКО. 
Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog