УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Ніщо, так як книга, не розширює можливості людської свідомості та фантазії. Всі свої мрії я взяв із книжок і втілив їх у життя також завдяки книжці. Більше читайте і ви зрозумієте, що насправді вам потрібно від життя.
Ігор Посипайко, телеведучий
Зовсім нелегко віднайти книгу, котра б навчила нас так мудро та багато, як вчить нас книга, написана власноруч.
Фрідріх Ніцше, філософ та письменник
...книга ж – це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного.
М. Рильський, поет
Всі думки  

Школа успіху

Програма фонду «ШКОЛА УСПІХУ»

Мета і завдання програми:

Програма проводиться на базі шкіл-інтернатів і Національної бібліотеки України для дітей. У рамках програми проходять майстер-класи успішних людей та навчальні тренінги за участю викладачів, відомих людей, провідних фахівців різних напрямів, які знайомлять дітей та молодь з особливостями різних професій і навчають, як досягти успіху в житті за допомогою власної роботи. Також у рамках програми проходять заняття в імідж-класі, де підлітки навчаються стежити за собою, правильно позиціонувати себе в суспільстві. Старшокласники отримують практичні знання про те, як відкрити і вести свою справу. Як результат, долучені до програми діти (близько 10 000 вихованців шкіл-інтернатів) стали більш соціально-адаптовані, у них з’явилася віра в себе і власні можливості, необхідні для подальшого самостійного життя.

Реалізація програми:

Реалізація програми проходить поетапно щомісяця. Свої майстер-класи вже прочитали  відомі та талановиті особистості країни, котрі досягли у своїй професії найбільших висот. Серед них – Ольга Сумська, Тетяна Гончарова, Андре Тан, Інна  Цимбалюк, Віталій Козловський, Андрій Джеджула, Аліна Гросу, Інна Цимбалюк, Євгенія Гапчинська, Олександр Рибак та багато інших.

Останні новини проекту

Заключний урок «Школи Успіху» перед літніми канікулами.
Заключний урок «Школи Успіху» перед літніми канікулами.
Новий урок «Школи Успіху»
22 березня 2010 року в Національній бібліотеці України для дітей «Школа успіху» провела наступний але як завжди цікавий семінар для своїх учнів. Цього разу майстер-клас провела відома телеведуча, актриса та модель Інна Цимбалюк.
Ще один урок «Школи успіху»
11 лютого 2010 «Школа успіху» подарувала черговий сюрприз своїм слухачам – майстер-клас від Тетяни Гончарової.
Черговий урок у «Школі успіху»
У школі-інтернаті №14 пройшов черговий урок у рамках спеціальної програми Благодійного фонду Влади Прокаєвої (Литовченко) «Обдаровані діти – майбутнє України», що має назву «Школа успіху».
Розпочато новий сезон «Школи успіху»
У Національній бібліотеці України для дітей запущено новий сезон майстер-класів для дітей від відомих людей.
У «Школі успіху» відкрилася нова програма
Благодійний фонд «Обдаровані діти – майбутнє України», започаткований Владою Прокаєвою (Литовченко), продовжує розвивати та удосконалювати свої програми.
Влада Прокаєва (Литовченко) провела майстер-клас для дітей з інтернатів
Президент Благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» Влада Прокаєва (Литовченко) люб’язно погодилася взяти участь у проекті «Дорога до успіху», котрий організований журналом «Единственная».
"Школа успіху" Благодійного Фонду Влади Литовченко "Обдаровані діти - майбутнє України" підготувала до показу юних моделей.
28 травня 2009 року у приміщенні Демонстраційного залу по вулиці Артема, 37 відбулася благодійна акція по збору коштів для дитячого відділення Інституту онкології Академії медичних наук України, під назвою «З любов’ю від добрих сердець». У програмі свята відбувся показ колекції дитячого одягу та взуття від італійської фірми «Simonetta – Roberto Cavalli Angels» осінь-зима 2009-2010 рр
Андрій Джеджула та Санта Дімонулос поспілкувалися із вихованцями школи-інтернату №14 та пригостили дітей тортами і чаєм
19 травня 2009 року Благодійний Фонд Влади Литовченко «Обдаровані діти – майбутнє України» влаштував у школі-інтернаті №14 майстре-клас із відомим шоу-меном і теле-радіо ведучим Андрієм Джеджулою та моделлю і співачкою Сантою Дімонулос. Ця зустріч відбулася в рамках програми «Школа успіху».
Учні школи-інтернату № 14 зустрілися із молодим композитором Денисом Повалієм
Благодійний Фонд Влади Литовченко "Обдаровані діти - майбутнє України" влаштував зустріч учням школи-інтернату № 14 із талановитим композитором Денисом Повалієм
8 квітня відомий український дизайнер Андре Тан в рамках проекту Школа Успіху провів майстер-клас для учнів школи-інтернату №23.
В невимушеній атмосфері Андре розповідав про своє життя і творчість!
20 березня відомий український дизайнер Андре Тан провів майстер-клас для учнів школи-інтернату №14.
Майстер-класс проводився в рамках проекту «Школа успіху», організатором якого виступає Благодійний Фонд Влади Литовченко «Обдаровані діти – майбутнє України» і модельне агентство «Карін».
"ШКОЛА УСПІХУ"
Майстер-клас
2 березня в Інтернаті №23 для учнів 8 класу проведено тренінг "Мир! Дружба! Жувачка!"
2 березня в Інтернаті №23 для учнів 8 класу проведено тренінг "Мир! Дружба! Жувачка!" Це заняття було присвячено профілактиці конфліктів і проводилося тренерами Тренінгового центру "Резонанс".
"ШКОЛА УСПІХУ"
11 лютого в школі-інтернат № 23 для дівчат старших класів відбувся урок макіяжу з серії занять «ШКОЛА УСПІХУ».
9 лютого в школі-інтернат №23 (вул.Салютна 11А) для учнів 8 класу було проведено тренінг „Хлопчики та дівчатка, вчимося розуміти один одного!”
Тренінг, метою якого став розвиток в дітях порозуміння зі своїми однолітками, подолання гендерних стереотипів та побудова хороших взаємовідносин, провели тренери з тренінгового центру „Резонанс”, з яким Благодійний Фонд Влади Литовченко „Обдаровані діти-майбутнє України” співпрацює більш ніж пів року.
24 січня в школі-інтернат №14 в рамках програми „Школа Успіху” пройшов майстер клас від Дениса Повалія
24 січня в школі-інтернат №14 (бул.Перова 3) в рамках програми „Школа Успіху” пройшов майстер-клас від Дениса Повалія, талановитого співака та композитора. Разом з Денисом дітки співали пісні та танцювали під звуки фортепіано, барабанів і бубнів.
Школа успіху з Олександром Шовковським
13 листопада 2008 року в загальноосвітній школі-інтернат №14 для дітей з малозабезпечених сімей та дітей-сиріт за адресою м.Київ, бул.Перова,3 відбувся відкритий урок за участю заслуженого майстра спорту, 11-разового чемпіона України, талановитого футболіста Олександра Шовковського на тему «Як досягти успіху».
Школа успіху: майстер-клас від Віталія Козловського та Влади Литовченко
3 листопада 2008 року в загальноосвітній школі-інтернат №23 для дітей з малозабезпечених сімей відбувся відкритий урок за участю президента Благодійного Фонду «Обдаровані діти-майбутнє України» Влади Литовченко та зірки української естради Віталія Козловського в рамках, заснованого фондом, акції «Як досягти успіху».
Школа успіху з Олександром Воєвуцьким
17 жовтня 2008 року в загальноосвітній школі-інтернат №14 для дітей з малозабезпечених сімей та дітей-сиріт, за адресою м.Київ, бул. Перова, 3 відбувся відкритий урок за участю талановитого співака Олександра Воєвуцького на тему «Як досягти успіху».
«Як досягти успіху»
23 вересня 2008 року в загальноосвітній школі-інтернат №14 для дітей з малозабезпечених сімей за адресою м.Київ, бул. Перова, 3 відбувся відкритий урок за участі молодої талановитої зірки Аліни Гросу на тему «Як досягти успіху».
Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog