УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Дім, у котрому немає книги, подібний тілу, позбавленому душі.
Цицерон, політик та філософ
Людина, у якої немає культури, припиняє бути цивілізованою твариною і перетворюється на дикого звіра.
Мюріель Барбері
Книга – це джерело знань та досвіду.
Діана Дорожкіна, дизайнер
Всі думки  

Партнери Проекту

AMWAY
Корпорація Amway (Емвей) належить до групи компаній Alticor Inc. Amway тісно співпрацює з державними та регулюючими органами. Amway один зі світових лідерів індустрії прямого продажу. Засновники компанії Amway, проголосили і пронесли крізь час такі принципи і цінності як Свобода, Сім'я, Надія і Винагорода. Amway поважає особисту й професійну свободу - природний та ідеальний стан для життя, роботи, професійного і економічного зростання кожної людини. Amway поважає здатність людини мріяти, ставити перед собою цілі, оцінювати можливості і досягати задумане. Amway визнає значущість сім'ї, як необхідної умови для підтримки, любові, опіки, особливого середовища для формування людини, як особистості. Amway сприяє всім в досягненні успіху, а також високо оцінює та всіляко заохочує роботу кожного. Компанія Amway з радістю підтримує ініціативи, що створюють імпульс для формування успішного суспільства, прагне допомогти молоді сформулювати власні цілі й бажання, розширити світогляд та отримати необхідні для життя навички.
Horizon Capital
Horizon Capital - управляюча компанія, що займається інвестиціями у компанії із середнім рівнем капіталізації, високим потенціалом зростання і прибутковості в Україні, Білорусі та Молдові. Horizon Capital має гарні умови для отримання високих прибутків від інвестицій у регіоні завдяки досягненням своєї команди, тривалому досвіду інвестування, бездоганній репутації, дисциплінованому підходу до інвестицій та широкій мережі контактів. Ми є активною компанією, що управляє інвестиційними фондами та створює додаткову вартість, а також приділяє особливу увагу впровадженню передових методів ведення бізнесу, розкриттю нереалізованого потенціалу прибутковості, пошуку ключових менеджерів та залученню додаткового капіталу для фінансування економічного зростання.
Київський міський Центр по роботі з жінками КМДА
Київський міський Центр роботи з жінками та його структурний підрозділ - притулок для тимчасового перебування жінок, що зазнали насильства у сім'ї. Центр бере участь у реалізації державної соціальної політики стосовно жінок, надає практичну індивідуальну підтримку жінкам та сім'ям, які перебувають у складних життєвих ситуаціях, а також бере участь в організації співпраці між міською владою та жіночими громадськими організаціями; дає можливість отримати безкоштовну юридичну, психологічну та психотерапевтичну підтримку, в разі потреби надається притулок У центрі надається термінова психологічна підтримка у телефонному режимі.
Жіночий консорціум України
Жіночий консорціум України - це громадська організація, яка здійснює координуючу роль в проведенні адвокаційних, навчальних та просвітницьких ініціатив, спрямованих на попередження насильства над жінками та дітьми, зокрема, домашнього; подолання торгівлі людьми та просування рівних прав і можливостей жінок. Жіночий консорціум України - це об'єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.
IOM MOM - Міжнародна організація міграції
 МОМ є провідною міжурядовою організацією у галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. Діяльність МОМ спрямована на забезпечення врегульованого та гуманного управління міграцією, міжнародного партнерства у вирішенні міграційних питань, допомогу у пошуку практичних рішень міграційних проблем, а також на надання гуманітарної підтримки мігрантам, які її потребують, включно з біженцями та внутрішньо переміщеними особами. МОМ працює у сфері міграції та розвитку, полегшення міграційних процесів, регулювання міграції та вимушеної міграції. Діяльність МОМ включає підтримку міжнародного міграційного законодавства, обговорення політики та розробку рекомендацій, захист прав мігрантів, надання медичних послуг мігрантам та розгляд гендерних аспектів міграції.
ДОБРОБУТ
 Медична мережа "Добробут" - це перша в Україні мережа приватних медичних закладів, які працюють за сучасними стандартами якості надання медичної допомоги. Ми усвідомлюємо цінність здоров'я, саме тому ми створюємо всі умови для одержання достовірної інформації про стан наших пацієнтів, маючи у своєму розпорядженні найсучасніше медичне встаткування для діагностики й залучаючи кращих лікарів. Ми піклуємося про те, щоб діагностичні й лікувальні процедури були безпечними й ефективними. Ми беремо особисту участь у всіх випадках, коли необхідна не тільки медична, але й людська допомога в рішенні. Ваших проблем.
KOTEX
Одна з провідних компаній, що займається випуском споживчої продукції, а саме засобами жіночої гігієни.
ЕСТЕТ компанія
Компанія «Естет» відома як провідний національний оператор виставкового, навчального, видавничого бізнесу у сфері індустрії краси в Україні. Компанія перебуває на ринку вже 10 років. Основним напрямами діяльності компанії є: організація виставок, видавництво, організація навчальних закладів, організація чемпіонатів.
Посольство Краси
Салон “Посольство Краси” – це бренд зі світовим ім’ям. Салон відкрито у 2001 році і на сьогодні він є визнаним лідером і гідним представником мережі “Ambassade de la Beaute”, з центральним салоном, розміщеним на Єлісейських полях в Парижі. “Посольство Краси” – єдиний салон в Києві, де час зупиняється і починає працювати на Вас. Ми турбуємося про Вашу природну красу, дня нас це не просто данина моді, це стиль життя. Ласкаво просимо до світу гармонії і досконалості!
LUNOVA Image Studio
Іміджева компанія, яка надає послуги такого типу: імідж-консультації, фотозйомка, проведення навчальних тренінгів, навчальні програми у Fashion-індустрії.
Arterium
Корпорація «Артеріум» працює в галузі, що дбає про одну з найбільших людських цінностей, - здоров'я та життя людини. Компанія прагне, аби кожен пацієнт, що використовує наші ліки, кожен лікар, який намагається якнайшвидше подолати хворобу, кожен діловий партнер постійно відчували нашу турботу, відповідальність, і були впевнені у високій якості нашої продукції. Керуючись принципом «Ближче до людей», сьогодні корпорація «Артеріум» займає провідні позиції в українській фармацевтичній галузі і планомірно розширює свою присутність на ринках країн СНД.
Камелія
Корпорація квітів «Камелія» - лідер квіткової галузі України, її діяльність охоплює всі основні напрямки квіткового бізнесу: виробництво, роздрібну та оптову продажі, флористику, фітодизайн і ландшафтний дизайн. Придбаний досвід і знання передових голландських технологій дозволили організувати власне квіткове виробництво в Україні.
VORONIN
Міжнародний концерн «ВОРОНІН» - провідне підприємство з пошиття високоякісного одягу. Фабрика входить в число світових лідерів швейної промисловості. Торгова мережа підприємства представлена більш ніж 80 фірмовими магазинами у різних країнах - в Україні, в Америці, Європі, Росії та СНД.
Центр Української Культури та Мистецтва
З метою відродження національних звичаїв та традицій у 2005 році був заснований Центр Української Культури та Мистецтва.
Основною метою діяльності є залучення молодого покоління до різних видів декоративно-прикладного мистецтва, поновлення традицій, які існували в нашій культурі вже багато тисячоліть, але зараз зникають разом з майстрами. Відродити звичаї та обряди, які тисячоліттями існували в Україні. А також відновити та зберегти техніку й культуру вишивання, ткацтва, розпису та інших видів декоративно-прикладного мистецтва.
Всеукраїнська мережа супермаркетів “ЕКО-маркет”
Всеукраїнська мережа супермаркетів “ЕКО-маркет” на даний момент нараховує 85 магазинів в 26 містах України. У компанії працює близько 7 тисяч осіб. У мережі представлені продукти харчування, побутова хімія, товари першої необхідності. Також є своє виробництво – кулінарія та пекарні, в деяких магазинах є власні кондитерські цехи.
Офіційний слоган компанії відображає її основну концепцію “ЕКО-маркет” – економний супермаркет!”
Соки Galicia
Підприємство «Яблуневий дар» було засноване у 2003 році в м. Городок Львівської області. За 7 років підприємство пройшло бурхливий шлях розвитку і стало виробником концентрованих соків №1 в Україні. У 2011 році відбулась реорганізація, після якої компанію було перейменовано в «T.B.Fruit Україна».
У 2011 році компанія «T.B.Fruit» вийшла на ринок України з новим продуктом – соками прямого віджиму Galicia™.
Філософія Galicia – українці, як і інші європейці, мають право на доступні натуральні продукти. Український сік прямого віджиму – це природня користь вирощених на нашій благодатній землі яблук і ягід, донесена бережливо, з мінімальною обробкою.
Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog