УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Книги дороже мне престола.
В. Шекспір, драматург
Ми є рабами законів, щоб бути вільними.
Цицерон, мислитель
«Дуже важливо, щоб ми змогли залишити нашій молоді ту культурну та природну спадщину, все те багатство, що нам дісталося. Воно зникає щоденно, або у нас його відбирають, але все-таки хочеться, щоб культурна спадщина залишилась нашим дітям. І я вірю у нашу молодь, я вірю у те, що вона збереже усі історичні надбання для майбутнього»
Юрій Кармазін
Всі думки  

Я - Берегиня 2012

Всеукраїнський соціально-виховний проект “Я – Берегиня”

Дівчата – це майбутні берегині роду. Кожна дівчина мріє самореалізуватися, стати повноцінною, дорослою і самостійною, успішною людиною, бути впевненою в собі, красивою і доглянутою, мати гарні манери та створити гармонійну родину у майбутньому.
Безперечно, щоб досягти цього, необхідно постійно розвиватися і наполегливо працювати над собою. Але, перш за все, необхідно здобути базові знання та навички.
Саме для цього Всеукраїнський благодійний фонд “Обдаровані діти – майбутнє України” та компанія Amway розпочинають Всеукраїнський соціально-виховний проект “Я – Берегиня” 2012.

Мета і завдання:
Мета: забезпечення дівчат-підлітків з багатодітних родин, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та учениць професійно-технічних навчальних закладів необхідними знаннями та навичками для належної соціальної адаптації у самостійному дорослому житті, усвідомлення ролі та прав сучасної жінки у сім’ї та суспільстві, забезпечення професійної орієнтації, зниження ризику потрапляння в соціально небезпечні ситуації, підвищення самооцінки та віри у себе шляхом проведення соціальної та освітньо-виховної роботи.

Завдання:
- підготувати дівчат до адаптації у суспільстві, дорослому житті та допомогти їм зрозуміти своє місце у житті;
- надати дівчатам-підліткам знання та навички, необхідні для успішного розвитку особистості, – визначення місця й ролі сучасної жінки у суспільстві та у сім’ї, утвердження сімейних цінностей, сприяння підготовці до сімейного життя та підвищення рівня культури сімейних стосунків, формування адекватної самооцінки та збереження індивідуальності, життєвих ідеалів та цінностей дівчини тощо; 
- підвищити обізнаність про права жінок і дітей та їхній захист, виховати повагу до прав людини та основних свобод, сприяти недопущенню торгівлі людьми, домашньому насильству, жорстокому поводженню з ними;
- забезпечити професійну орієнтацію учасниць Проекту та допомогти їм виявити свої таланти і потенціал, розвивати свої розумові і фізичні здібності в найповнішому обсязі, правильно сформулювати власні життєві цілі, зробити свідомий вибір професії, як основи життєвого успіху; 
- інформувати молодих дівчат про відповідальне ставлення та принципи збереження жіночого здоров’я, забезпечити профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом, та ВІЛ/СНІД, сприяти формуванню культури здорового способу життя, виховати відповідальне ставлення до материнства, інформувати про принципи ведення здорового способу життя;
- заохотити учасниць Проекту робити добрі та корисні справи, залучити до соціальної активності та волонтерства, виховати навички прийняття соціально мотивованих рішень;
- за допомогою естетичного виховання навчити дівчат змістовно заповнювати власне дозвілля;
- зацікавити дівчат у тому, щоб старанно працювати над собою та вірити у власні сили через спілкування з відомими жінками України, які досягли успіху.

Початок реалізації – 14 березня 2012 року – урочистий старт Проекту.
Початок занять – 15 березня 2012 року. 
Заняття відбуватимуться в Київському палаці дітей та юнацтва двічі на тиждень 
з 16:00 до 19:00, один раз на тиждень учасниці виїжджатимуть на профорієнтаційну екскурсію на різні підприємства, аби познайомитися з розмаїттям професій та обрати власну.

Випускний Бал Берегинь
На завершення Проекту наприкінці квітня 2012 року на учениць чекає урочиста церемонія вручення дипломів та Випускний Бал Берегинь, під час якого всі учасниці проекту отримають дипломи та подарунки, а найкращі учениці отримають заохочувальні відзнаки Клубу дівчат “Берегиня”.
Це буде чудове та урочисте свято із зірковим концертом, а ще на всіх учасниць чекатиме багато сюрпризів....

Учасниці 
Дівчата віком 15-17 років з багатодітних родин, з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також учениці професійно-технічних навчальних закладів.

Зміст Проекту
Проект складається із практичних та теоретичних занять й майстер-класів за такими напрямками:
- психологічні та освітні тренінги (роль сучасної жінки у суспільстві та у сім’ї; формування образу жінки-матері, жінки-дружини, жінки-берегині свого роду; формування життєвих ідеалів та цінностей дівчини, самооцінка та самоусвідомлення; ораторське та акторське мистецтво, вміння себе презентувати; права жінок та дітей або як себе захистити у сучасному світі; як не стати жертвою торгівлі людьми тощо);
- лекційні заняття з питань жіночого здоров’я (здоров’я дівчини; засоби контрацепції, профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом, та ВІЛ/СНІД; відповідальне ставлення до материнства, репродуктивне здоров’я; здоровий спосіб життя); 
- допомога у правильному виборі професії, як основи життєвого успіху, демонстрація на практиці та проведення екскурсійних занять на підприємствах, спрямованих на ознайомлення з професіями та самовизначення дівчат у житті;
- імідж-студія (майстер-класи по догляду за собою, стилістика, косметологія, макіяж, етикет).

Клуб дівчат “Берегиня”
Участь у Клубі беруть дівчата, які були учасницями Проекту “Я – Берегиня” 2010, та учасниці нового Проекту “Я – Берегиня” у 2012 році.
Учасниці Клубу повідомлятимуть про позитивні зміни, що сталися з ними за час реалізації Проекту та після, звітуватимуть про добрі та корисні справи, які вони зробили, обговорюватимуть свої життєві цінності та цілі, продовжуватимуть навчання та роботу над собою. 
Також учасниці Клубу регулярно зустрічатимуться з відомими жінками України, які поділяться з ними історією власного шляху до успіху і його секретами.
 

Останні новини проекту

Проект «Я – Берегиня» завершився балом та відзнаками для кращих учениць

24 квітня у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшов випускний Бал Берегинь Всеукраїнського соціально-виховного проекту «Я – Берегиня».

Сік прямого віджиму Galicia підтримує проект «Я – Берегиня»

Здоров′я – невід′ємна частина якості життя жінки, особливо молодої жінки, майбутньої берегині роду. Коли дівчина стає на шлях гармонії, самореалізації і повноцінного поєднання роботи і сім'ї, їй варто свідомо ставитись до свого здоров'я, попереджаючи проблеми, а не витрачаючи час на лікування.

Дівчата-Берегині дізналися секрети успіху від Міс Україна-95, бізнес-леді та мецената Влади Прокаєвої

19 квітня, в останній день занять проекту «Я – Берегиня», до дівчат-учасниць Проекту завітала Голова Всеукраїнського благодійного фонду “Обдаровані діти – майбутнє України” Влада Прокаєва.

Титулована красуня Ярослава Куряча навчила дівчат-учасниць проекту “Я – Берегиня” доглядати за собою і дала приміряти стрічку переможниці.

Ярослава Куряча свій майстре-клас присвятила питанням краси і розповіла про те, яких зусиль потрібно докладати, аби стати успішною жінкою.

Берегині дізналися секрети ведення бізнесу та можливості здобути якісну освіту
11 квітня дівчата-учасниці проекту «Я – Берегиня» побували в гостях в інвестиційній компанії Horizon Capital.
Наталія Сумська розкрила Берегиням секрети акторської майстерності і жіночого щастя
12 квітня дівчатам-учасницям проекту “Я – Берегиня” 2012 випала щаслива нагода зустрітися з народною артисткою України Наталією Сумською.
Дівчата-Берегині дізналися про особливості редакторської справи та журналістське покликання

10 квітня учасниці проекту “Я – Берегиня” відвідали майстер-клас від редакції журналу «Юная Леди»

Корпорація квітів «Камелія» відкрила свої двері для юних Берегинь

Нещодавно Берегині мали змогу відвідати квіткову компанію «Камелія», яка є лідером квіткової галузі в Україні. Її діяльність охоплює всі основні напрямки квіткового бізнесу: виробництво, продаж, флористику, фітодизайн, а також ландшафтний дизайн.

Екскурсія на швейну фабрику «Voronin»

30 березня в рамках Всеукраїнського соціально-виховного проекту «Я – Берегиня» відбулася екскурсія на швейну фабрику «Voronin».

Учасниці соціального проекту «Я – Берегиня» відвідали друкарню газети «Сегодня»

Газета «Сегодня», медіа-партнер Всеукраїнського соціально-виховного проекту «Я – Берегиня» Всеукраїнського благодійного фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти - майбутнє України», організувала для учасниць проекту екскурсію на власну друкарню у м. Вишгород.

Зустріч учасниць проекту “Я – Берегиня”
21 березня у приміщенні Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» відбулася зустріч учасниць, які першими надіслали анкети, щоб взяти участь в соціально-виховному проекті «Я - Берегиня».
Відбулися перші заняття за програмою проекту “Я – Берегиня”

У вівторок 20 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва 150 дівчат-учасниць проекту “Я – Берегиня” прослухали перші заняття програми.

Стартував Всеукраїнський соціально-виховний проект “Я – Берегиня”

15 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва стартував Всеукраїнський соціально-виховний проект “Я – Берегиня”, що ініційований та організований Фондом Влади Прокаєвої “Обдаровані діти – майбутнє України”.

Пройшов ініційований Фондом Круглий стіл

6 березня у приміщенні Палацу дітей та юнацтва пройшов Круглий стіл на тему «Соціальна підтримка та адаптація в сучасному суспільстві дітей з числа уразливих категорій населення».

Школа юних Берегинь

«Минуло кілька тижнів з початку конкурсу на участь у Всеукраїнському соціально-виховному проекті «Я - Берегиня», а його організатори з Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України вже сотнями отримують листи з відповідями на питання «Сучасна Берегиня: яка вона?»» - так розпочалась стаття на сторінках газети «Известия в Украине» (стор. 3 № 33 від 23 лютого 2012 року).

Україньскі друковані та інтернет видання підтримують проект "Я - Берегиня"

Всеукраїнський соціально-виховний проект “Я – Берегиня 2012” отримав широку підтримку у періодичних друкованих виданнях в Україні, на сайтах державних органів влади і відомих соціальних мережах.

Відбулося перше у новому році засідання Клубу дівчат

9 лютого 2012 року відбулася зустріч волонтерів та випускниць Всеукраїнського соціально-виховного проекту “Я – Берегиня” 2010. Найактивніші учасниці програми поділилися змінами, які відбулися в їхньому житті.

Я – Берегиня тепер в соціальних мережах!
Відкрито группу “Я – Берегиня” ВКонтакте, а також сторінку на Facebook
Приєднуйтесь!
 
Увага! Берегині 2010, приєднуйтесь!
Ти була учасницею проекту “Я – Берегиня” у 2010 році? Скучила за подругами, з якими познайомилася торік? Хочеш поділитися досвідом з такими же дівчатами, як і ти, які стануть учасницями нового Проекту? 
Оголошення про конкурс щодо участі у Всеукраїнському соціально-виховному проекті “Я – Берегиня”
Всеукраїнський благодійний фонд “Обдаровані діти – майбутнє України” та компанія Amway оголошують про початок Всеукраїнського соціально-виховного проекту “Я - Берегиня” для активних дівчат віком 15-17 років, які мріють бути впевненими у собі,  стильними, привабливими та здоровими, мати багато друзів, а головне – досягти успіху у житті та самореалізуватися.

Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog