УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Мене, як і багатьох українців, навчила читати мама. З самого дитинства я дуже активний читач, а сьогодні щонайменше раз на тиждень навідуюсь до книжкового магазину за новинками. В мене вже немає куди ставити книги, але я не можу зупинитися, все купую і купую! Нові видання, антикварні екземпляри, раритетні альбоми – усього й не злічити. Я переконаний, що ніякий електронний носій не зрівняється з живою книгою.
Остап Ступка, актор
Книга для мене – це джерело знань та інформації, пам’яті та історії. Завдяки книзі можна отримати відповіді як вийти з найскладніших життєвих ситуацій.
Олена Шоптенко, танцівниця
Інтернет ніколи не замінить книгу, тому що відчуття, котре дарує друковане видання ні з чим не можна порівняти. Книга, як жива істота – має свій характер, обличчя і навіть запах.
Олександр Пономарьов, співак
Всі думки  

Я - Берегиня 2010

Програма соціальної адаптації для дівчат «Я-БЕРЕГИНЯ»

Мета і завдання програми:

Забезпечення дівчат-підлітків з найбільш незахищених соціальних груп суспільства та сиріт необхідними знаннями та навичками для гідної адаптації у самостійному дорослому житті. Підвищення їх віри в себе та самооцінки. Як наслідок – суттєве зниження рівня соціальної напруги та злочинності.

Дівчата-підлітки – майбутні берегині українського народу. Кожна дівчина мріє бути красивою, мати гарні манери, бути впевненою в собі, у майбутньому створити гармонійну родину та досягти успіху у житті. Безперечно, для цього, перш за все, необхідні базові знання, які зазвичай юна леді отримує в родині: це й основи етикету, й вміння доглядати за собою, своєю зовнішністю, й розуміння основ гармонійного спілкування з протилежною статтю, а головне – віра в себе та свої сили. Але що робити, якщо родина не в змозі дати дівчині такі знання, або коли дівчина виховується у дитячому будинку чи школі-інтернаті? На вирішення цієї проблеми і спрямований проект «Я-Берегиня». Програма реалізується під патронатом Київської міської державної адміністрації та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, державної соціальної служби.

Реалізація програми:

Початок реалізації проекту – вересень 2010р. Проект розрахований на дівчат-учениць 9-11 класів шкіл-інтернатів, ПТУ, дитячих будинків, загальноосвітніх шкіл міста Києва з вразливих верств населення, а саме: сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з малозабезпечених родин. До програми залучено 300 дівчат-підлітків. Програма соціальної адаптації для дівчат «Я-Берегиня» включає чотири блоки практичних занять: психологічні тренінги (теми: роль сучасної жінки в суспільстві, життєві ідеали та цінності дівчини, самооцінка та самоусвідомлення та інші), лекційні заняття з медичними працівниками (теми: статеве здоров'я дівчини, засоби контрацепції, небезпека захворювань, що передаються статевим шляхом, ВІЛ/СНІД, небезпека ранніх абортів), імідж-студія (майстер-класи з догляду за собою, стилістика, косметологія, моделювання зачісок, етикет) та майстер-класи відомих жінок України про власний  шлях до успіху, запорукою якого є віра в себе та наполеглива праця. Програма розрахована на 3 місяці. До програми залучаються провідні спеціалісти у галузях косметології, медицини, підліткової психології, соціальні працівники та інші.

Учасниці, які досягли значних успіхів, отримають  заохочувальні відзнаки клубу «Я-Берегиня», а також візьмуть участь у проекті наступного року в ролі волонтерів. 

Останні новини проекту

«Пара Нормальних» провели перший зірковий май-стер-клас для учасниць проекту «Я – Берегиня»

Аня Добриднєва та Артем Мєх з групи «Пара Нормальних» провели зірковий майстер-клас для дівчат-учасниць соціально-виховного проекту  «Я – Берегиня».

«Я-Берегиня» завершився казковим балом

300 випускниць благодійного проекту для дівчат-підлітків «Я-Берегиня» завершили захоплюючий трьохмісячний курс юних берегинь, який допоміг їм змінитись на краще та підготуватись до небезпечної та захоплюючої подорожі життям, та відсвяткували це на справжньому казковому балу Берегинь!

Програма соціальної адаптації для дівчат «Я-БЕРЕГИНЯ»
Старт соціального проекту «Я-БЕРЕГИНЯ» відбувся 23 вересня. Організаторами проекту виступили Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» та компанія ORIFLAME.
12 листопада 2010 року Секрети телемайстерності від Ганни Гомонай
Учасниці соціального проекту «Я-Берегиня», що ініційований та організований Благодійним фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України», отримали унікальну можливість – поспілкуватися з зіркою телебачення.
11 листопада 2010 року Майбутні Берегині навчилися керувати часом
Одне з найкорисніших занять пройшло у майбутніх леді – учасниць соціального проекту «Я-Берегиня». Дівчата прослухали тренінг «Секрети управління часом» від відомого бізнес-тренера Людмили Богуш.
27 жовтня скульптор Євгеній Деревянко розповів майбутнім Берегиням про силу мистецтва
Учасниць соціального проекту «Я-Берегиня», започаткованого Благодійним фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» було запрошено до арт-галереї «Гольфстрім», хазяїном котрої є відомий та талановитий скульптор-художник Євгеній Деревянко.
3 листопада 2010 року Учасницям проекту «Я-Берегиня» показали модне виробництво
Учасниці соціального проекту Благодійного Фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» відвідали фабрику Михайла Вороніна.
28 жовтня 2010 року Ганна Пославська розкрила секрети справжньої краси
До учасниць проекту «Я-Берегиня», що започаткований Благодійним фондом Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України», завітала незвичайна гостя – справжня титулована красуня Ганна Пославська.
19 жовтня 2010 року «Пара нормальних» та Олександр Лещенко навчили юних берегинь цінувати внутрішню красу
Популярний дует «Пара нормальних», танцюристи Олександр Лещенко та Кирило Радостєв провели кілька майстер-класів для дівчаток-учасниць програми «Я-БЕРЕГИНЯ».
8 жовтня 2010 року Олександр Рибак та Віталій Козловський долучилися до проекту «Я-БЕРЕГИНЯ»
Відомі співаки провели майстер-клас для дівчаток-підлітків – учасниць соціального проекту «Я-БЕРЕГИНЯ».
Стартував благодійний проект «Я-БЕРЕГИНЯ»
23 вересня відбувся старт соціального проекту «Я-БЕРЕГИНЯ», організаторами якого виступив Благодійний фонд Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України»та компанія ORIFLAME
Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog