УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
«Природу можна охарактеризувати у різний спосіб: як основу для наукових досліджень, як джерело й матеріал для спостережень, здобуття досвіду і насолод або як джерело натхнення»
Нельсон Мандела
…Незаперечним є факт, що можна прочитати всі книги Британського Музею (якщо для цього вистачить всього життя) і все-таки залишитися зовсім неосвіченим у літературі, але якщо ви прочи¬таєте десяток сторінок гарної книги буква за буквою, тобто з скрупульозністю, то ви до певного ступеню вже людина освічена. Головна відмінність освіченості від неуцтва (якщо взяти її інтелектуальну сторону) складається саме з цієї скрупульозності.
Англійський вчений Джон Рескін
На мою думку, 12-13 років – це саме той період, коли потрібно знайомити дитину з книгою, адже у цьому віці вона вже спроможна осмислювати та глибоко аналізувати отриману з книг інформацію. Для підлітків варто виокремлювати книжечку та Книгу!
Даша Малахова, телеведуча та актриса
Всі думки  

Програми

Основна мета Фонду – розробка і реалізація програм і заходів, спрямованих на підтримку талановитих дітей; зміцнення престижу і ролі благодійних організацій, меценатів, спонсорів у благородній справі допомоги дітям та молоді. Фонд надає матеріальну, технічну, гуманітарну, інформаційну допомогу в рамках власних благодійних програм, серед яких:

 

1. Програма соціальної адаптації для дівчат «Я-БЕРЕГИНЯ»


 

2. Програма фонду ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ «З КНИГОЮ В СЕРЦІ»


 

Проект «ЗІРКИ. З КНИГОЮ В СЕРЦІ»

(У рамках програми фонду ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ПРОЕКТУ

«З КНИГОЮ В СЕРЦІ»)


 

3. Програма фонду «ПІДТРИМАЙ ЮНИЙ ТАЛАНТ»


 

Всеукраїнський конкурс-фестиваль «НА СВЯТОГО МИКОЛАЯ ТВОРЧА ІСКОРКА ПАЛАЄ»    (у рамках програми «ПІДТРИМАЙ ЮНИЙ ТАЛАНТ»)


 

4. Програма фонду «ШКОЛА УСПІХУ»


 

5. Програма фонду «

Діалог культур і цивілізацій

»

 

 

 

 

 

 

 

Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog