УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
У кожній книзі є особлива магія. Моє особисте уявлення про книги перевернула поезія Анни Ахматової. Це своєрідний центр зв’язку між автором та читачем, а не просто паперовий носій інформації.
Макс Барських, співак
Читання – це співучасть у творчості.
Марина Цвєтаєва, поетеса
Я ніколи не пробувала жити без книг та читання, тому що з раннього дитинства приучена до роботи з друкованим словом. Ще жодного разу не пожалкувала, що у дитинстві багато читала.
Ассія Ахат, співачка
Всі думки  

Колектив

Ганна Ворошилова
Координатор соціального проекту
«Я-Берегиня»
   
Олександра Петрина
Менеджер благодійних проектів
Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog