УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Світло! Завжди світло! Скрізь світло! Його потребують усі. Його зароджує книга.
Віктор Гюго, письменник
Через те, що я багато подорожую та не можу брати з собою в дорогу багато книг – користуюся електронними версіями популярних творів. Але до цього неможливо звикнути та не любити паперові книжки, котрі особливо виглядають та приємні на дотик.
Катя Осадча, телеведуча
Дім, у котрому немає книги, подібний тілу, позбавленому душі.
Цицерон, політик та філософ
Всі думки  

Голова фонду

Влада Прокаєва   

 Голова Всеукраїнського Фонду «Обдаровані діти – майбутнє  України», Заступник Генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника з міжнародної співпраці

      Народилася у місті Бровари Київської області 7 серпня 1970 року.

     З дитинства наполегливо займалася музикою. У 1985-му з відзнакою закінчила Київське музичне училище ім. Гліера по класу фортепіано. У  1994-му – Одеську консерваторію. У 2009-му – Дипломатичну Академію при МЗС України.

     Всеукраїнський Фонд «Обдаровані діти – майбутнє  України» розпочав роботу 28 вересня 2007 року та вже чотири роки допомагає обдарованим дітям із малозабезпечених сімей, позбавлених батьківського піклування, а також підтримує освітні, культурні та творчі ініціативи дітей та молоді в Україні.

     Фонд успішно працює за розробленими програмами, узяв під патронат кілька київських шкіл-інтернатів і музичну школу-інтернат ім. М.Лисенко, де особлива увага приділяється творчому розвитку дітей та молоді. Для майбутніх музикантів Влада започаткувала іменні стипендії, передає комплекти комп’ютерного та музичного обладнання.

     У 2009-му за ініціативою Фонду Влади Прокаєвої вперше пройшов Всеукраїнський конкурс-фестиваль «На Святого Миколая творча іскорка палає», у якому взяли участь понад 10 000 дітей. Нагородження переможців відбулося у колонній залі КМДА, де всі учасники отримали призи та подарунки, а на сцені виступили популярні артисти.

       «Підтримай юний талант» – програма Фонду, що реалізується з дня його заснування (з 2007 року). Програма націлена на надання підтримки, матеріальної та технічної допомоги юним українським талантам. Впродовж року допомога надавалася переважно вихованцям Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. Лисенка при Національній музичній академії України, а також іншим талантам. З 2009 року Фонд щомісячно надає 10 стипендій для найкращих учнів Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. Лисенка. Стипендії є неабияким заохоченням вихованців школи до навчання та досягнення якнайвищого результату. У 2010-му Фондом здійснена закупка та передача музичних інструментів – литавр (вартість – 90 000 гривень). Також Фонд закупив і передав школі-інтернату концертне та музичне обладнання (колонки, мікшерський пульт та інше) на суму 20 000 гривень і пюпітри на суму 30 000 гривень. У серпні 2010-го перед початком нового навчального року Фонд подарував школі-інтернат 10 комп’ютерів. Завдяки активній підтримці, насиченому культурному життю та заохоченню навчального процесу вихованці Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. Лисенка при Національній музичній академії України серйозніше ставляться до навчання та розвитку своїх здібностей. Як результат, більшість із них продовжують навчання у престижних вузах усього світу, зокрема у Віденській музичній академії та інших.

        Кілька років успішно проводиться програма Фонду «Діалог культур та цивілізацій», покликана ознайомити дітей та молодь із культурною спадщиною та традиціями закордонних країн. Втілення програми здійснюється за активного сприяння та підтримки посольств країн світу. У рамках програми були відновлені архіви Левка Ревуцького, відбулися концерти міжнародного рівня до 200-ї річниці з дня народження видатного польського композитора Фридерика Шопена (1810-1849), до 200-й річниці Незалежності Аргентинської Республіки, до 200-річчя з дня народження композитора Ференца Ліста та багато інших.

          У 2010-му Фонд Влади Прокаєвої вийшов на новий етап діяльності, розпочавши Всеукраїнську програму поповнення 24-х обласних бібліотек України для юнацтва «З книгою в серці» (загальна сума поповнень 1 000 000 гривень). У грудні 2010-го відбувся проект «Зірки. З книгою в серці», у рамках якого 49 найвідоміших українських зірок узяли участь у фотосесії. У імпровізованій бібліотеці всі вони сфотографувалися та поділилися своїми думками щодо читання, улюблених авторів і творів. Фотосесія була направлена до кожної з обласних бібліотек для юнацтва та розміщена у їх стінах, аби кумири мільйонів своїм прикладом надихали учнів та студентів на читання. Окрім того, фотопроект був презентований на спеціальній гала-виставці у Києві. 

         У 2011-му за ініціативою Фонду пройшов Всеукраїнський культурно-освітній проект «Всесвітня спадщина в руках молоді» (Україна 2011) World Heritage in Young Hands, що базується на однойменній програмі Центру Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ініціатива покликана підвищити культурну компетентність української молоді, сприяти вихованню поваги до культурної спадщини України, національних традицій та надбань. В рамках проекту проведені заняття, тренінги, майстерні і тематичні екскурсії до об’єктів культурної та природної спадщини України, а також Всеукраїнський конкурс молодіжної творчості «Культурна спадщина України очима молоді», підсумкова виставка котрого відбулася 1 червня у Палаці «Україна». У червні 2011 року в рамках проекту до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища відбулася акція з висадки 50-ти деревовидних півоній «Зелена алея ООН», що пройшла у Національному ботанічному саду ім. М.М.Гришка. 

     У лютому 2011-го стартувала Всеукраїнська соціальна Кампанія з популяризації читання «Читай книгу», метою якої є підняття престижу читання в Україні, повернення книзі читача, зацікавлення ідеєю читання молодого покоління, збереження української культури. Завдання проекту: популяризація читання та української мови, відродження книги.

     У 2010-му розпочато соціальну програму адаптації для дівчаток зі шкіл-інтернатів, ПТУ, сиріт та із малозабезпечених сімей «Я-Берегиня», де, окрім психологів,  педагогів та медичних працівників, секретам професійної майстерності їх навчали зірки ТБ, спорту, кіно та шоу-бізнесу. Фіналом соціальної програми став «Бал Берегинь», що пройшов у КМДА за участю відомих діячів культури та мистецтва України. У 2012-му Фонд вдруге успішно реалізував Всеукраїнський соціально-виховний проект «Я-Берегиня».

    31 березня 2012 року Всеукраїнський фонд «Обдаровані діти – майбутнє України» долучився до проведення Всесвітнього ініціативи «Година землі», що започаткована 2007 року у Сіднеї.

     З 1999 по 2009 роки Влада очолювала модельну агенцію «Карин MMG». Керуючись особистим досвідом, у 2003-му вона випустила підручник модельного бізнесу «Професія: модель», котрий і сьогодні залишається азбукою для дівчат, які мріють розпочати кар’єру на подіумі.

     Відзнаки та нагороди:

     У травні 2011-го у Грузії отримала почесну медаль 5-го Тбіліського міжнародного конкурсу молодих піаністів за вагомий внесок у розвиток світової музичної культури, 2011;

     У березні 2011-го увійшла до рейтингу найбільш важливих українських філантропів від газети «ДЕЛО» у номінації «Допомога беззахисним»;

     «VIVA! Найкрасивіші 2010»;

     Орден «Святої Праведної  Анни» від Української Православної Церкви, 2010;

     У 2010-му стала учасницею проекту «Жінки, що змінюють світ» (у номінації «Благодійність») від газети «Вечірні вісті»;

     У 2009-му увійшла до рейтингу ділових українок за версією журналу Weekly.ua та потрапила до числа 25-ти найактивніших та найбільш результативних меценатів за версією газети «Дело»;

     Почесна грамота «За благодійність» від Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, 2009;

     Почесний знак «За благодійність» від Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, 2009;

     «Посмішка року» за версією журналу Hello, 2009;

     «Нагорода за вагомий внесок у благодійну діяльність України» від Київської держадміністрації та Товариства Червоного Хреста, 2008;

     «ТОП-100 найкрасивіших людей України» за версією May Fashion, 2008, 2009, 2010;

     «Орден Святого Станіслава», 2007;

     «ELLE-КУМИР» за версією журналу ELLE,  2008;

     У 2007-му Влада увійшла до числа 100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус»;

     «Самая стильная женщина Украины» за версією «Жіночого журналу», 2006, 2009.

     «Жінка III тисячоліття», 2006;

     «Красивий символ нації»,  2006;

     «Міс Україна 1995».

      Висловлювання:

     «У справжньому громадянському суспільстві благодійність вважається соціальною нормою ставлення до людей, що потребують допомоги, підтримки й співчуття», – з промови Влади Прокаєвої на акції «Дні Гайдна».

     «Я щаслива, що можу дозволити собі займатися тим, чим хочу. Моє найголовніше бажання – допомагати талановитим дітям та молоді, котрі опинилися у соціально скрутних умовах», – говорить Влада Прокаєва про свою благодійну діяльність.

     «Успішність держави вимірюється не політичними та економічними здобутками, а розвитком гуманітарної сфери. Зокрема, освітніми, культурними, науковими надбаннями, де неабияке значення має стан бібліотек, музеїв, архівів, концертних залів», – з доповіді на «Західноукраїнському форумі видавців».

    Проекти:

     Влада Прокаєва вела рубрику у журналі Cosmolady, а також особисті блоги на сайтах «Українська правда» та «Кореспондент». У 2010-му ініціювала старт авторського проекту «Жінки майбутнього» у журналі L'Officiel-Ukraine. У кожному номері цього авторитетного видання виходили її інтерв’ю з відомими та успішними жінками зі світу моди, театру, кіно, шоу-бізнесу, політики та мистецтва. 

     У 2011-2012-му ініціювала та підготувала серію друкованих матеріалів, присвячених культурним й природнім надбанням України у газеті «День», а також серію репортажів «Наша спадщина» в газеті «Голос України» та на сайті Інформаційної агенції "УНІАН".

      З 2004-го по 2009-й Влада підписує рекламні контракти та стає «обличчям» торгових марок: «Київстар» (Україна), 2004 рік; «Розаріум» от DR.Sante (Україна), 2005 рік; «М’яке золото» (Україна) 2006-2009 роки; Jaguar (Британія),  2007 рік; Soho Square (Єгипет), 2009 рік. А також представляє модні дома: Osmany Laffita (Чехія), з 2006; Євген Фененко (Україна), 2008; Aina Gasse (Україна), 2009.

     Меломани знають її за відеокліпами на пісні Михайла Поплавського «Кропива», Олександра Пономарьова «Човен» та «Він чекає на неї», а також Віталія Козловського «Дождь стучит в окно».

     Особисте життя:

     Заміжня. Чоловік – Сергій Прокаєв (голова Корпорації «Агро-Союз»).

     У Влади дві доньки – Маргарита (22 роки) та Христина (11 років). Увесь вільний час вона віддає дітям – навчає їх бути незалежними, самостійними та самодостатніми особистостями. 

     Любить спорт, а також сама веде та пропагує здоровий спосіб життя. Захоплюється стрибками з парашутом.


Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog