УКР  |  ENG
14 червня відбулася тематична зустріч «Жінки та благодійність»
Український форум благодійників у співпраці з Українським жіночим фондом та Всеукраїнським благодійним фондом «Обдаровані діти – майбутнє України» 14 червня 2012 року провели тематичну зустріч «Жінки та благодійність», присвячену обговоренню актуальних питань пов’язаних із благодійною діяльність жінок в Україні.
Фонд представив свої проекти на Національному форумі "Добро починається з тебе"

22 травня 2012 року представники Всеукраїнського благодійного фонду «Обдаровані діти – майбутнє України» взяли участь в Національному форумі «Добро починається з тебе», який пройшов під егідою Асоціації благодійників України.
Всі новини  
Зовсім нелегко віднайти книгу, котра б навчила нас так мудро та багато, як вчить нас книга, написана власноруч.
Фрідріх Ніцше, філософ та письменник
Книга – це джерело знань та досвіду.
Діана Дорожкіна, дизайнер
...книга ж – це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного.
М. Рильський, поет
Всі думки  

Місія та мета

 

Місія Фонду – системне сприяння  формуванню нового, ініціативного, самостійного, мислячого, відповідального покоління - майбутнього України. Діяльність Благодійного фонду «Обдаровані діти - майбутнє України» спрямована на допомогу у вирішенні цього непростого загальнодержавного завдання шляхом втілення освітніх, культурних, оздоровчих програм підтримки талановитих дітей і молоді з малозабезпечених сімей, сиріт, напівсиріт. Фонд надає матеріальну, технічну, гуманітарну, інформаційну допомогу в рамках власних благодійних програм і проектів.

 

Основна мета Фонду –  пошук і заохочення розвитку талановитих дітей та молоді, їх підтримка. Крім цього, розробка та реалізація супутніх програм і заходів. Своєю діяльністю Фонд прагне сформувати приклад добродійності, а також сприяти зміцненню престижу і ролі благодійних організацій, меценатів, спонсорів у благородній справі допомоги молодому поколінню українців. 

 

Головна  |  Здобутки фонду  |  Колектив  |  Партнери  |  Зворотній зв'язок  | Контакти
© 2007-2012 prokaevafoundation.org Всі права захищені. Статистика UNIC-Site Створено UNIC-Site Підтримка Atinyexperience-blog